Stageplaatsen voor studenten ICT van MBO College Lelystad

27/01/2015

Voor leerlingen van het MBO wordt het steeds moeilijker een stageplek te vinden. Veel bedrijven willen geen MBO’ers want: ze weten niet veel, ze hebben geen beroepshouding, ze zijn niet gemotiveerd.

Vooral MBO’ers niveau 2 horen: o, zijn jullie niveau 2, nee sorry hoor, we hebben geen plek.  Als jullie in niveau 3 zitten misschien, maar we zoeken eigenlijk HBO’ers.

Mensen, kom op! Zijn jullie vergeten dat de jeugd onze toekomst is? Investeer in ze, in onze MBO’ers. Je weet niet half hoe leuk ze zijn en hoe kneedbaar, hoe gretig om iets te leren, hoe grappig en hoe je jezelf  van vroeger in ze herkent.

Het leuke is dat wanneer je deze jongelui echt leert kennen, je zoveel meer weet van de maatschappij van de toekomst en als je vindt dat dat beeld niet al te positief is, waarom wend je dan niet je invloed aan om daar iets in de veranderen?

Onze jeugd rekent op jullie, dus verruim je blik en neem de leerlingen van MBO aan, niet alleen van ICT maar van alle opleidingen.

Neem contact op met stagebureaulelystad@rocvf.nl

Of, neem eens een kijkje op onze school, op 17 januari as. is er een open dag, ook voor u.